Střih TRIČKO vel. L

Značka: Režná
49 Kč
Skladem

Střih na TRIČKO S TŘIČTVRTEČNÍM RUKÁVEM, který si sami vytisknete na své tiskárně nebo plotru.

Jedna velikost L. K dispozici dva formáty

 • pro tisk na domácí tiskárně (formát A4)
 • pro tisk na plotru (formát v M 1:1, šířka tisku je nastavená na 80 cm)

Střih nemá zakreslené švové záložky. Je třeba je přidat při stříhání na látce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střih je dlouhodobě ověřený. Používám jej pořád.

Uvolněním střihu vycházím vstříc těm z vás, kterým nestačí nebo nevyhovuje moje nabídka hotových triček a chtějí si tričko ušít z vlastního materiálu a pro vlastní potřebu. Pokud máte zájem používat střih a své výrobky pak prodávat dál, napište mi.

POSTUP

 • Pokud tisknete na vlastní tiskárně, střih vytisknete na několik  A4 papírů. Ty k sobě dle značek přiložíte a spoj zajistíte lepící páskou. Poté střih dle obrysové čáry vystřihnete.
 • Pokud tisknete na plotru, velkoformátové tiskárně (sami nebo v copycentru) ujistěte se, že má papír šířku 82 cm a je v "nekonečné roli". Po vytištění je střih vcelku. a vy jej dle obrysu čáry vystřihnete

Obrázek ukazuje, jak vypadá hotový střih a z kolika dílů se skládá. 

V obou případech se ujistěte, že je správně nastavený tisk pomoci tzv. kontrolního tisku (Samostatná stránka se čtvercem 10 x 10 cm).


NÁVOD NA UŠITÍ najdete ZDE

MATERIÁL PRO ŠITÍ

 • Za sebe doporučuji materiál - úplet 200 až 220 g/m2, šíře 140 cm ±, ve složení 92 % bavlna + 8 % Elastan případně 96 % bavlna + 4 % elastan nebo 96 % viskóza + 4 % elastan. Délka cca 1,30 m.

VELIKOST

 • Pokud váháte nad vhodnou velikostí porovnejte své naměřené rozměry s tabulkou
 • Pokud už nosíte některé z mých triček, objednáte si velikost střihu stejnou jako je velikost vašeho trička.velikosti trička

ŠVOVÉ ZÁLOŽKY

 • Při stříhání je třeba myslet na švové záložky a přidat je k obrysu střihu. Zpravidla 0,5 až 1 cm, dle šířky stehu a použitého stroje. 
 • Střih je konstruovaný na výšku postavy 164 až 168 cm. Pokud máte výšku 164 až 168 cm, délka vám bude vyhovovat. Pokud jste menší nebo vyšší je třeba délku upravit. Zkrátit nebo prodloužit.

ŠICÍ STROJ

 • Ideálně Overlock případně šicí stroj s pružným stehem (na sešití jednotlivých dílů)
 • Coverlock (na zapravení délky oděvu)


UPOZORNĚNÍ

Abych vám mohla střih poslat ihned po provedení platby, musíte do objednávky správně zadat svou mailovou adresu (bez překlepu). Pokud ji vyplníte s chybou či překlepem, nemůže vám přijít potvrzení objednávky ani střih, protože na špatně uvedenou mailovou adresu nelze nic doručit. 

Pokud jste si jisté, že jste do objednávky uvedly správnou mailovou adresu a přesto vám nic nepřišlo, podívejte se pro jistotu do složky spam nebo promoakce. Občas se stává, že mail "spadne" přímo tam. 

Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodání digitálního obsahu, který není dodán na hmotném nosiči, poté, co bylo započato s plněním.