Střih VESTOCOCON dlouhý vel. UNI

Novinka
Značka: Režná
ZDARMAZDARMA
náhledy pro fler (5)
49 Kč
Skladem

Střih na VESTOCOCON, který si sami vytisknete na své tiskárně nebo plotru.

Jedna UNIVERZÁLNÍ velikost. K dispozici dva formáty

 • pro tisk na domácí tiskárně (formát A4)
 • pro tisk na plotru (formát v M 1:1, šířka tisku je nastavená na 80 cm)

Střih nemá zakreslené švové záložky. Je třeba je přidat při stříhání na látce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střih je dlouhodobě ověřený. Používám jej pořád.

Uvolněním střihu vycházím vstříc těm z vás, kterým nestačí nebo nevyhovuje moje nabídka hotových vestococonů a chtějí si ho ušít z vlastního materiálu a pro vlastní potřebu. Pokud máte zájem používat střih a své výrobky pak prodávat dál, napište mi.

POSTUP

 • Pokud tisknete na vlastní tiskárně, střih vytisknete na několik  A4 papírů. Ty k sobě dle značek přiložíte a spoj zajistíte lepící páskou. Poté střih dle obrysové čáry vystřihnete.
 • Pokud tisknete na plotru, velkoformátové tiskárně (sami nebo v copycentru) ujistěte se, že má papír šířku 82 cm a je v "nekonečné roli". Po vytištění je střih vcelku. a vy jej dle obrysu čáry vystřihnete

Obrázek ukazuje, jak vypadá hotový střih a z kolika dílů se skládá. 

Vestococon 1 poloha střihu

V obou případech se ujistěte, že je správně nastavený tisk pomoci tzv. kontrolního tisku (Samostatná stránka se čtvercem 10 x 10 cm).


NÁVOD NA ŠITÍ

najdete zde - klikni sem

MATERIÁL PRO ŠITÍ

 • Za sebe doporučuji materiál - svetrovinu nebo jinou pleteninu o šířce 150 cm a délce 170 cm. Pokud použijete pleteninu menší šířky, je třeba vzít materiálu více na délku.
 • Dobře a zajímavě vypadá i když se ušije z těžších (ale poddajnýchdekoračních tkanin. 

VELIKOST

 • je univerzální. Střih vestococonu je prostorný. Po ušití se nosí ležérně položený na ramenou a splývá kolem těla.

ŠVOVÉ ZÁLOŽKY

 • Při stříhání je třeba myslet na švové záložky a přidat je k obrysu střihu. Zpravidla 0,5 až 1 cm, dle šířky stehu a použitého stroje. 
 • Střih je konstruovaný na výšku postavy 164 až 168 cm. Pokud máte výšku 164 až 168 cm, délka vám bude vyhovovat. Pokud jste menší nebo vyšší je třeba délku upravit. Zkrátit nebo prodloužit.

ŠICÍ STROJ

 • Ideálně Overlock případně šicí stroj s pružným stehem (na sešití jednotlivých dílů)
 • Coverlock (na zapravení délky oděvu)


UPOZORNĚNÍ

Abych vám mohla střih poslat ihned po provedení platby, musíte do objednávky správně zadat svou mailovou adresu (bez překlepu). Pokud ji vyplníte s chybou či překlepem, nemůže vám přijít potvrzení objednávky ani střih, protože na špatně uvedenou mailovou adresu nelze nic doručit. 

Pokud jste si jisté, že jste do objednávky uvedly správnou mailovou adresu a přesto vám nic nepřišlo, podívejte se pro jistotu do složky spam nebo promoakce. Občas se stává, že mail "spadne" přímo tam. 

Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodání digitálního obsahu, který není dodán na hmotném nosiči, poté, co bylo započato s plněním.